0

טרוולים תיירות בהתאמה אישית

מארגן לרומניה, 5 ימים

THDSC4X0N9
  • מחיר חבר מועדון:
    $0
אזל המלאי
אז איך מקבלים הצעה אטרקטיבית ?
לחצו כאן yes וספרו לנו מהי החבילה המבוקשת, תאריכים רצויים, מספר אנשים והאם יש דרישות מיוחדות.
לאחר השליחה צפו מאיתנו לתשובה תוך פרק זמן קצר!
* הטיול מאורגן ומופעל ע"י ספקי הרשת. 
מדוע לטייל איתנו ?
בגלל הניסיון 
בגלל ההמלצות
בגלל המקצועיות
יום
1

תל אביב – בוקרשט הרי הקרפטים

פגישה בשדה התעופה והמראה מנתב"ג לבוקרשט, בירת רומניה ו"פריז של מזרח אירופה". עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי דרך הכיכרות והשדרות הרחבות של העיר, בו נראה את כיכר המהפכה, ארמון המלך, פסל המלך קרול הראשון. בתום הסיור הפנורמי נצא לכיוון עמק הפרחובה אל הרי הקרפטים ובית המלון.

יום
2

סיגישוארה

יום קסום ומלא מסתורין אל המחוזות העתיקים של הסקסונים הגרמנים, ששימרו את האוטנטיות והמסורת הרומנית. נגיע אל עיירת ימי הביניים סיגישוארה, בה נולד דראקולה האגדי, ובה נראה את בית הולדתו, מגדל השעון העתיק והעיר העתיקה.

יום
3

בראן – הכפר מואצ'יו - דמבוביצ'וארה ( יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום בו היסטוריה ומסתורין חוברים יחדיו זו לזה, ורוקמים חיים לאגדתו של דרקולה. נצא לביקור בטירת בראן הידועה, ואולי רוחו של דרקולה תגיח לפתע לביקור קצר. נמשיך דרך מעבר ההרים אל דמבויצ'וארה, אתר טבע קסום, ממנו נמשיך לכפר 'מואצ'יו' בו נגיע רכובים על גבי כרכרות הנהוגות בידי עגלונים כפריים, לארוחת צהרים טיפוסית.

יום
4

פראג'מר – אגם אנה הקדושה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) עם בוקר נצא לכיוון אתר סקסוני טיפוסי, אל פראג'מר, נתרשם מחיי הגרמניים הסקסונים בימי באמפריה העותמנית, משם נמשיך לאגם היחידי ברומניה שנוצר כתוצאה מהתפרצות הר געש, והממוקם בלוע הר געש בגובה של 950 מטר, הלא הוא אגם סטנה אנה. בתום הביקור נמשיך לטושנד, להתרשם מהמעיינות החמים המפורסמים של האזור. ערב - אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב הכוללת מוסיקת פולקלור.

יום
5

בוקרשט – תל אביב

העברה לשדה התעופה של בוקרשט, ממנה נמריא חזרה לתל אביב.

* הטיולים מאורגן ומופעל ע"י ספקי הרשת. 

 
 
x

#{title}

#{text}

#{price}