0

טרוולים תיירות בהתאמה אישית

לאורך הדנובה בין בודפשט לפראג 8 ימים

KLZPTNQT8Q
  • מחיר חבר מועדון:
    $0
אזל המלאי
אז איך מקבלים הצעה אטרקטיבית ?
לחצו כאן yes וספרו לנו מהי החבילה המבוקשת, תאריכים רצויים, מספר אנשים והאם יש דרישות מיוחדות.
לאחר השליחה צפו מאיתנו לתשובה תוך פרק זמן קצר!
* הטיול מאורגן ומופעל ע"י ספקי הרשת. 
מדוע לטייל איתנו ?
בגלל הניסיון 
בגלל ההמלצות
בגלל המקצועיות
יום
1

תל אביב בודפשט – צ'כיה

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לבודפשט. עם הנחיתה, נסיעה לכיוון בית המלון שבצ'כיה.

יום
2

פראג

נסיעה לכיוון פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נראה את "סמטת הזהב" ונגיע אל גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי וסמטאות הרובע היהודי. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בבתי הכנסת בזמנם החופשי. נמשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה.

יום
3

קארלווי וארי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום קסום בעיירת הנופש והבריאות הבוהקת, לרגלי אתר הסקי נפרבה. נטייל ונתרשם מהעיר העתיקה הכה מיוחדת, נטייל לאורך המדרחוב והרחובות האקסלוסיביים, ולאורך הנהר.

יום
4

פראג - צ'סקי קרמלוב - סלובקיה

נסיעה דרומה דרך אחת הערים העתיקות והיפות של צ'כיה, הלא היא צ'סקי קרמלוב. הרחובות, רחובות אבן, הבתים בעלי גגות אדומים אופיינים למרכז אירופה, והעיר הקטנה יושבת על עיקולו של נהר הולטבה., האזור כולו משובץ בטירות של משפחות אצולה, האויר צלול ובהיר והמקום כולו פנינה אחת יפיפיה. בתום הביקור נמשיך לכיוון סלובקיה.

יום
5

סלובקיה – בודפשט

עם בוקר נצא לכיוון עיר הבירה של הונגריה, הלא היא בודפשט, היושבת גם היא על גדות הדנובה. עם ההגעה לעיר נערוך סיור בעיר המפוארת נעפיל אל בודה ונראה את הכנסייה המרשימה, כנסיית מטיאש, ואת מצודת הדייגים, נשקיף אל עבר בניין הפרלמנט אשר בפשט, נהלך ברובע היהודי, ונבקר בשוק המקורה.

יום
6

וינה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום סיור (בתשלום) לעיר הבירה המרשימה ביותר, אל וינה, הבירה האלגנטית של אוסטריה . נראה את האדריכלות המלכותית של העיר, המדרחוב השוקק, כנסיית סט. סטפן, והמרכז העתיק של העיר.

יום
7

ברך הדנובה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טבע ונופים באזור "ברך הדנובה". תחילה נבקר בעיירת האומנים סנטאנדרה, ממנה נמשיך לביקור במצודת וישגראד הממוקמת מעל עיקול הדנובה המוכר בשמו "ברך הדנובה".

יום
8

בודפשט– תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

* הטיולים מאורגן ומופעל ע"י ספקי הרשת. 

x

#{title}

#{text}

#{price}