0

טרוולים תיירות בהתאמה אישית

טיול ליפן האותנטית, 17 ימים מהנים ובלתי נשכחים

I76LJU99GY
  • מחיר חבר מועדון:
    $0
אזל המלאי
זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית, כאשר בטיול אינטימי זה ניכנס לתוך החיים ביפן, למפגש בלתי אמצעי עם אנשי המקום ונכיר את דרך החיים שלהם מקרוב. נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים הבודהיסטית, נתוודע להיסטוריה, למסורת עתיקה, לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים, ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר מסורתיות. רוב הנסיעות שלנו יהיו ברכבות מהירות ובמוניות, למעט 10 ימים בהם ניסע למקומות אליהם הגישה יותר מסובכת ובהם ניקח אוטובוס פרטי. המזוודות נשלחות ממלון למלון ואין צורך לסחוב את הדברים על הגב.
* הטיולים מאורגן ומופעל ע"י ספקי הרשת. 
מסלול הטיול המאורגן ליפן
 
ימים 1-2> ת"א - קיוטו
נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל אוסקה, עם הנחיתה בשעות אחר הצהריים בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה. לאחר איסוף המזוודות נצא בנסיעה לקיוטו. לאחר התארגנות במלון נצא לבילוי באזור גיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו.
 
יום 3> קיוטו: מקדש הזהב, הגן היבש, מקדש השינטו היאן
קיוטו, שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לאחר הגעתנו נצא לסיור בעיר מרתקת זו: נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נמשיך למקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נעבור למקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. בריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו.

יום 4> קיוטו: מצודת ניג'ו, דרך הפילוסופים, מקדש ננזנג'י, מקדש קיומיזודרה, בית שלום
נתחיל את היום במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. נהלך בשדרת הפילוסופים- שדרת עצי דובדבן לאורך נחל, שמסתיימת במקדש ננזנג'י - מקדש זן פעיל עם גן יבש מיוחד במינו. נמשיך למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונמשיך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים. בערב נצא ביחד לבית שלום, ביתם של יפנים אוהבי ישראל. לינה בקיוטו.
 
יום 5> הירושימה - האי מיאג'ימה
הבוקר ניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" מערבה לעיר הירושימה, המקום בו הוטלה הפצצה האטומית. כיום זו עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא, למעט פארק השלום והמוזיאון שלו. בהגיענו נצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נבקר במקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ומקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. לקראת ערב נחזור להירושימה ללינת לילה.
 
יום 6> פארק השלום, לקורשיקי
את יומנו נתחיל בביקור בפארק השלום והמוזיאון- האתר בו נפלה הפצצה האטומית. מפה ניסע לקורשיקי, שם נהלך בין הרחובות המשוחזרים. עיירה זו שימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. לינה בקורשיקי.
 
יום 7> לנארה ואוסקה
לאחר ארוחת בוקר נצא לנארה- בירתה הראשונה של יפן. שם ישבו הקיסרים הראשונים ושם גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה ונהלך בין עצי הדובדבן שם גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית בפארק, עד למקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לאחר הטיולים נכנס לעיר הגדולה אוסקה ללינת לילה.
 
יום 8> קנזאווה: גן קנרוקואן, בית סמוראי
הבוקר ניסע (כארבע שעות) מקיוטו לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונצא לגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקתה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נבקר ברובע הסמוראים הסמוך לה, שם נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. אחר הצהריים נבקר ברובע הגיישות המסורתי של העיר. לינה בקנזאווה.
 
 יום 9> מקנזאווה לחצי האי נוטו- יום טבע
היום נצא בנסיעה עם מיניבוס פרטי לחצי האי נוטו הפחות מתוייר:ניסע לאורך החוף ועל החוף (!!) לעיירה ואג'ימה, כאשר בדרך אנחנו עוצרים לביקור בכפרים קטנים והליכות רגליות לאורך הדרך הפראית והמצוקים שלאורך הים. לינה בריוקן מסורתי * על חוף הים, עם ארוחת ערב יפנית. לינה בוואג'ימה במלון עם מעיינות חמים.
 
יום 10> חצי האי נוטו- קנזאווה
נתחיל את הבוקר בביקור בשוק הבוקר של ואג'ימה, שאין כדוגמתו ביפן. אין שם כמעט תיירים ואפשר לראות את הפן המאוד כפרי של האנשים שם. האזור מפורסם בכל יפן בכלי הלאקה שלו. נמשיך צפונה לתצפית על טרסות האורז הרבות הגולשות אל הים. את ביקורנו בחצי האי נסיים בביקור בבית של משפחה עשירה, נצר למשפחת שוגון שנאלץ לברוח למקום מסתור. נשמע הסברים ממקור ראשון מבני משפחתו. נחזור לקנזאווה ללינת לילה.
 
יום 11> שירקווה - גו, טקיימה
לאחר ארוחת בוקר מוקדמת ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לכפר שירקווה-גו, שהתפרסם בזכות הבתים הכפריים העתיקים, שפונו מתושביהם בגלל בניית מאגר ענקי באזור. האתר הוכרז על ידי יונסקו כאתר מורשת עולמית, כאן ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז. משם נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) ובתי המלאכה של האומניות המקומיות. אחר הצהריים נכנס למוזיאון יטאי קנקן- מוזיאון המציג את עגלות הפסטיבלים המפוארות. לינה בטקיימה.

יום 12> טקיימה: שוק הבוקר, מצומוטו, מוזיאון קובוטה
הבוקר נצא לשיטוט בין דוכני שוק הבוקר של טקיימה. לאחר הביקור נעזוב את טקיימה וניסע תחילה בין ההרים ולאחר מכן נתחיל לרדת מההרים דרומה למצומוטו, שם נבקר בטירה היפה וכשנצא מההרים נגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לקווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. נבקר במוזיאון קובוטה - אומן ומעצב קימונו אשר עיצב מוזיאון יפה הממוקם באמצע חורש. במוזיאון נוכל לראות את פרי עיצוביו וכן אוסף פרטי שהוא אסף מטיוליו בעולם. לינה במלון עם מעיינות חמים.

יום 13> הקונה: אווקודני, המוזיאון הפתוח - לטוקיו
לאחר ארוחת הבוקר וטבילה נוספת במעיינות החמים נעבור לצידו הדרומי של הר פוג'י ונגיע להקונה, עיירה בתוך הרים מוריקים. נעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת, נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. בסיום הסיור ניסע לטוקיו ללינת לילה.
 
יום 14> נסיעת יום לניקו
הבוקר נצא לניקו השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אווירה רוחנית עמוקה. במקום הזה התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו התפתחו מנזרים ומקדשים. על הר זה נמצא מקדש טושוגו עם קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים. זהו אחד משיאיו של טיול מאורגן ליפן. משם ניסע בדרך פתלתלה לראות את מפלי קגון ואגם צ'וזנג'י. עם ערב נחזור ללינה בטוקיו.
 
יום 15> טוקיו: מוזיאון אדו, הרג'וקו, שינג'וקו

היום נסייר בטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מליון איש. נתחיל במוזיאון אדו המשחזר בתים ואת סגנון החיים של טוקיו במאה ה-16, היא אדו של אז. ניסע להרג'וקו האופנתי בדיוק בסוף השבוע כדי לראות את כל התלבושות המיוחדות של הצעירים, נכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. מקדש זה פופולארי מאוד לטקסי ראש השנה ולחתונות בסופי שבוע ונקווה לראות גם הפעם. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה, ניכנס לאוריינטל באזאר ולצהריים נטעם סושי איכותי. אחר הצהריים נעלה לתצפית מרשימה על העיר ונמשיך לבלות בשינג'וקו אל תוך הלילה.... לינה בטוקיו.
 
יום 16> טוקיו: אסקוסה, אואנו
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשוק הדגים (מותנה באישור). נהלך בין דוכני הדגים וחיות הים השונות- צדפות, תמנונים , שבלולים ועוד. מפה נעבור לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נעבור לאזור אואונו, שם נערכה מערכה צבאית חשובה, ולאחריה הוקם הפארק הראשון ביפן. נבקר במוזיאון הלאומי ומשוק אוקצ'ימצ'י הצבעוני. נעבור לגינזה, האזור היוקרתי ביותר של טוקיו, שם נהנה מזמן חופשי בין חנויות היוקרה ובתי הכל בו הענקיים. את ביקורנו בטוקיו נחתום ברובע שיבויה, על מעבר החצייה המפורסם שלו (3,000 איש חוצים אותו בכל פעם!) והמדרחוב הארוך, מלא בחנויות לצעירים. לינה בטוקיו.
 
יום 17> טוקיו- ישראל
לאחר ארוחת בוקר נצא לשדה התעופה לטיסה דרך יעד ביניים לתל אביב נחיתה לפנות בוקר היום ה 18

* המסלול עשוי להתבצע הפוך בהתאם לטיסות

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול ליפן.

אז איך מקבלים הצעה אטרקטיבית ?
לחצו כאן yes וספרו לנו מהי החבילה המבוקשת, תאריכים רצויים, מספר אנשים והאם יש דרישות מיוחדות.
לאחר השליחה צפו מאיתנו לתשובה תוך פרק זמן קצר!

מדוע לטייל איתנו ?
בגלל הניסיון 
בגלל ההמלצות
בגלל המקצועיות
x

#{title}

#{text}

#{price}